تماس با ما
ایمیل: hami@behzisti.ir
دبیرخانه جمعیت داوطلبان سازمان 66762048
فکس:021-66762102
کلیه حقوق این سایت مربوط به سازمان بهزیستی می باشد
به پایگاه اطلاع رسانی مشارکتهای مردمی سازمان بهزیستی خوش آمدید
  
۱۳۹۶/۰۶/۱۱

آئین نکو داشت شهیندخت مولاوردی دستیار رئیس جمهور در امور حقوق شهروندی با حضور معاون وزیر و رئیس سازمان بهزیستی کشور

معاون وزیر و رئیس سازمان بهزیستی کشور در آئین نکوداشت خدمات صادقانه «شهیندخت مولاوردی: تلاش‌های مولاوردی معاون سابق رئیس جمهور در امور زنان، خود را در مجلس دهم شورای اسلامی و شوراهای شهر خودش را نشان داد و رشد تصدی‌های مدیریتی توانسته راه خود را باز کند اما راه طولانی در پیش داریم.

در دوران تصدی مولاوردی با اقدامات اثربخشی مواجه هستیم که نشان می‌دهد ریل‌گذاری و برنامه‌ریزی دقیقی بعد از گذشت ۸ سال که سرمایه‌های اجتماعی را از دست داده بودیم، صورت گرفته است.

در این دوران استعدادها به فعالیت رسید در حالی که فشارها چندگانه بود و تلاش برای احقاق حقوق زنان با سختی همراه بود اما برنامه‌ها در این دوران بر توانمندسازی زنان متمرکز شد.

اگر نیروی انسانی هر کشوری، سازمان و نظامی را به عنوان کلیدی‌ترین، محوری‌ترین نیرو برای رشد و تعالی آن کشور و آن سازمان درنظر بگیریم، بطور قطع آن کشور یا سازمانی موفق است که شرایط را برای بهره‌مندی و برخورداری همه اقشار فراهم کند.

نیمی از جمعیت کشور زنان هستند/ در تمام تصدی‌های بانوان هرچند اندک شاهد اثربخشی، کارآمدی، پشتکار و صداقت آنان بودیم. لازم بود که زنان در ارتقای تصدی‌ها در شغل‌های مدیریتی، بیشتر برخوردار شوند که این مساله به عنوان مطالبه و حقی نیمی از جمعیت کشور، مطرح بود و سپس مساله ارتقای خودباوری زنان و بعد از آن نیز مساله اعتماد سیاست‌گذاران در سپردن تصدی‌ها بدون ترس و واهمه به زنان بود که در دوران مولاوردی به این مسائل توجه شد.
وزیر رفاه در آئین نکوداشت "شهیندخت مولاوردی" در بهزیستی کشور:

خانم مولاوردی نسبت به مسائل زنان بسیار حساسند و برای به ثمر نشاندن برنامه‌ها و سیاست‌های مربوط به آنها را به جد پیگیری می‌کردند؛ اهمیت نکوداشت خانم مولاوردی بیانگر این است که امروز ما از یک زن ایرانی قدردانی می‌کنیم و نشان‌دهنده شایستگی‌های یک زن ایرانی است.

منبع : سامانه مشارکت های مردمی
تعداد بازدیدها : ۲۸۱

   
دبیرخانه شورای مشارکت های مردمی 66762107
دفتر توسعه ونظارت بر مراکز غیردولتی 66762114